سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که طرفهای مقابل برای تامین سوخت راکتور تحقیقاتی تهران تنها یک ماه فرصت دارند .

به گزارش مهر، رامین مهمانپرست ، سخنگوی وزارت امور خارجه امروز شنبه در پاسخ به سئوال خبرنگاری که از وی درباره اظهارات مقامات بلندپایه ایران مبنی بر غنی سازی اورانیوم تا سطح 20 درصد درصورت عدم نهایی شدن طرح پیشنهادی پیرامون سوخت مورد نیاز راکتور تهران تا پایان ژانویه گفت: برابر مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با طرفهای ذیربط قرار شده بود که سوخت راکتور تحقیقاتی جمهوری اسلامی ایران تامین گردد و چنانچه این امر محقق نشود این کشور خود سوخت را تولید می کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد : در این میان برخی از طرفها از جمهوری اسلامی ایران خواستند که ایران 2 ماه برای تفاهم صبر کند که از سوی کشورمان با این موضوع موافقت شد.

وی گفت : اینک یک ماه از آن دو ماه به پایان رسیده و یک ماه دیگر فرصت باقی مانده است تا چنانچه این امر اجرا نشود جمهوری اسلامی ایران تصمیم مقتضی را اتخاذ نماید.

به گزارش خبرگزاری مهر، پیش از این آسوشیتدپرس با اشاره به اظهارات اخیر منوچهر متکی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نوشت که ایران به غرب هشدار می‌دهد که اگر هیچ مبادله‌ای برای تحویل سوخت راکتور تهران تا پایان ژانویه صورت نگیرد، خود سوخت هسته‌ ای را تولید می‌کند.

تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.