نگاه به ارائه خدمات بايد يك نگاه انساني باشد و از انجائيكه صنعت خودرو سازي به عنوان دومين صنعت در دنيا مطرح است، انتظارات از آن با خدمات به بين مردم همراه است بايد به ارتباطات انساني و برآوردن نياز هاي مشتريان توجه خاص گردد.

دكتر سلمان خدادادي، نماينده مردم ملكان در مجلس شوراي اسلامي و عضو كميسيون شوراها و امور داخلي كشور در بازديد از شركت ايساكو با بيان مطالب فوق گفت:‌ در سال 88 شاهد افزايش نظارت ايساكو بر فعاليت‌هاي نمايندگي‌ها خدمات پس از فروش بوده ايم و اين امر زمينه اعتماد بيشتر مردم به نمايندگي‌ها را فراهم كرده است و مهندس محمدرضا بابائي در شش ماه فعاليت خود سعي كرده كه شعار ايساكو را جامع عمل بپوشاند و باپويائي در بدنه ايساكو و نمايندگي‌ها رضايت از خدمات پس از فروش را تحقق بخشيده است.

خدادادي به جايگاه ايران خودرو اشاره كرد و گفت: مردم به لحاظ ارتقاي سطح خدمات پس از فروش كه با مديريت مهندس نجم‌الدين حاصل شده است، محصولات ايران خودرو را انتخاب مي‌كنند چرا كه تحولات در اين بخش وخدمات پس از فروش را احساس كرده‌اند.

وي افزود: ايران خودرو مطرح ترين شركت‌ خودروساز در داخل كشور است كه سليقه و نياز جامعه را به خوبي تشخيص داده و محصولات متنوعي را به بازار عرضه مي‌كند و از آنجا كه جايگاه ايران خودرو در سالهاي گذشته هميشه بالا بوده هر چند ايران خودرو درسال گذشته دچار مشكل بود ولي امروز شاهد هستيم به خاطر زحمات مديران كارآمد در ايران خودرو مردم اين شركت را در صنعت خودرو كشور اول مي دانند و در ميان خودرو سازان ابتدا ايران خودرو را انتخاب مي كنند . در واقع نام ايران خودرو با مردم ايران عجين شده است لذا بايد مديران اين شركت از اين اعتماد به خوبي پاسداري كنند.

دكتر خدادادي در آخر با اشاره به كاهش شكايات مردم از ايران خودرو گفت : رضايت دربين مشتريان ايران خودرو از حوزه خدمات بعداز فروش افزايش داشته و مراجعات به نمايندگان مجلس كه با مردم در ارتباط هستند و شكايات و انتقادات مردم را از خودروسازان دريافت مي‌كنند كمتر شده و دليل آن تحولات مثبت در خدمات پس از فروش توسط ايساكو است.  

تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.