عدالتخانه نوشت:شبکه های خبری جهان از جمله رویترز، الجزیره و خبرگزاری چین از راه اندازی سایت عبری زبان از سوی حزب الله خبر دادند. به گزارش رویترز، حزب الله توانسته است با راه اندازی این سایت خبری موثق برای نخستین بار به مخاطبان اسراییلی دسترسی پیدا کند

علیرغم اظهار نظرات متنوع و متفاوتی که در خصوص وب سایت مذکور به عمل آمد، باید تصریح کرد که این اقدام یکی از موثرترین رویکردهای رسانه ای است که حزب الله از طریق آن به شکلی کاملا صحیح و موثق به گستره ی رسانه ای وارد شده است و در آن معرفی می شود.

تنوع نسخه های زبانی (پنج زبان فارسی، عربی، انگلیسی، فرانسه و عبری) این سایت و استفاده از منابع موثق خبری فعال حاکی از برد رسانه ای و اهمیت حضور تشکل شناخته شده ای نظیر حزب الله در عرصه جهانی است.

آمار بازدید کنندگاه سایت مذکور با توجه به نوع خاص اخبار و زبان آن به وضوح نشان می دهد که محور موضوعی این سایت یعنی رژیم صهیونیستی، لبنان و سرزمین های اشغالی فلسطین در جای جای جهان، طیف وسیعی را به عنوان مخاطب جذب نموده است که حتا کارشناسان اسراییلی، اساتید دانشگاه ها و سایر اقشار جامعه جهانی نیز از آن مستثنی نیستند.

البته هر یک از اقشار مخاطب این سایت در قبال انعکاس اخبار و رویداد های آن موضع خاص خود را اتخاذ کرده اند، تا جایی که منابع صهیونیستی معاند تا کنون طی چند نوبت متوالی با تلاش مذبوحانه و برای جلوگیری از اتعکاس واقعیات مربوط به عملکرد رژیم صهیونیستی در لبنان، اقدام به ایجاد اخلال و هک کردن سایت مذکور نموده اند که آخرین اقدام آنها در این زمینه درست یک روز قبل از روز جهانی قدس و با هدف محدود کردن بازتاب راهپیمایی باشکوه روز قدس در این روز بود. البته لازم به ذکر است که دست نشاندگان رژیم صهیونیستی در نهایت ره به جایی نبرده اند.

باشد که انعکاس هر چه دقیق تر رویداد های مربوط به عملکرد رژیم صهونیستی در لبنان و فلسطین اشغالی در این سایت به زودی به درجه ای از فراگیری برسد که اصحاب رسانه ای جهان به عنوان یکی از موثق ترین منابع خبری این عرصه به آن استناد کنند.

  تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.