سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در اعلام مهمترين اخبار دولت در هفته گذشته تصريح كرد: برخي گزارش‌ها حاكي است تغيير اعضاي كابينه طي هفته جاري ادامه خواهد داشت و تغيير و جابجايي در اعضاي دولت، معاونان رييس جمهور و مديران ارشد كشور به وجود خواهد آمد.

سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور امروز در سايت خود در گزارشي از مهم‌ترين اخبار دولت در هفته منتهي به 6/7/85 افزود: سرانجام حاصل مطالعه و بررسي رييس جمهوري محترم در مورد عملكرد اعضاي كابينه با تغيير وزير رفاه به ثمر نشست برخي گزارش‌ها حاكي است اين تغييرها طي هفته جاري ادامه خواهد داشت و تغيير و جابه‌جايي در اعضاي دولت، معاونان رييس جمهور و مديران ارشد كشور به وجود خواهد آمد.

بنا بر اين گزارش، وزير صنايع و وزير راه و ترابري از ديگر اعضاي دولت هستند كه رسانه‌ها به نقل از آگاهان دولت خبر جابه‌جايي آنها را منتشر كردند.
به گفته آگاهان اين طرح رويارويي ديگري بين مجلس و دولت است كه در آينده به دليل سنگين شدن وظايف وزارت بهداشت احتمالاً آموزش پزشكي از اين وزارتخانه جدا مي‌شود و به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري داده خواهد شد. طراحان انحلال وزارت رفاه اين طرح را مستند به تكليفي اعلام كردند كه در برنامه سوم آمده و براساس آن دولت موظف بوده يكي از وزارتخانه‌ها را ادغام يا منحل كند كه تاكنون به اين وظيفه عمل نكرده است.

اين گزارش با اعلام اين كه نخستين مجمع عمومي بانك مركزي به رياست جناب‌ آقاي احمدي‌نژاد با دو ماه تأخير در هفته گذشته برگزار شد، افزود: به‌‌رغم برگزاري اين مجمع شايعه بركناري رييس كل بانك مركزي كماكان در افكار عمومي مطرح است. دانشكده اقتصاد دانشگاه شهيد بهشتي كه رسانه‌ها از اين محفل به عنوان تأثيرگذارترين مكان بر تصميم‌هاي اقتصادي دولت نهم ياد مي‌كنند سعي در جايگزين كردن آقاي نمازي به جاي آقاي شيباني دارند كه در اين مجمع و در مقام رئيس كل بانك مركزي اعلام كرد، سرمايه بانك مركزي به 1300 ميليارد ريال افزايش يافته است.تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.