افزایش قیمت سوخت,افزایش قیمت سوخت,اعلام قیمت بنزین

قیمت سوخت افزایش می یابد

معاون صنایع و انرژی ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور با بیان اینکه قیمت نهایی سوخت تا شهریور نهایی می‌شود، گفت: قیمت بنزین بر اساس قانون با افزایشی همراه است، اما قیمت نهایی را متعاقبا اعلام می‌کنیم.

ایسنا:  معاون صنایع و انرژی ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور با بیان اینکه قیمت نهایی سوخت تا شهریور نهایی می‌شود، گفت: قیمت بنزین بر اساس قانون با افزایشی همراه است، اما قیمت نهایی را متعاقبا اعلام می‌کنیم.

علی ربیعی درباره برنامه ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور برای افزایش قیمت سوخت، گفت: با توجه به اینکه بودجه سال 92 به تازگی ابلاغ شده و طبق قانون افزایش قیمت سوخت در دستور کار است، تا پایان شهریور ماه قیمت نهایی سوخت را اعلام خواهیم کرد. وی درباره توزیع سوخت با استاندارد یورو4، گفت: تولید جدید سوخت با استاندارد یورو 4 آغاز شده و بر اساس تصمیم ستاد سوخت ابتدا باید در کلانشهر تهران این سوخت توزیع و به مرور در سایر کلانشهرها و شهرهای دیگر نیز توزیع آن آغاز شود. 

معاون صنایع و انرژی ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور افزود: خودروسازها در تولیدات خود استانداردهای لازم را به کار گرفته‌اند تا مصرف بنزین با استاندارد یورو4 در دستور کار قرار گیرد، ضمن آنکه خودروهای وارداتی نیز با استانداردهای یورو4 هستند.

 وی با بیان اینکه قیمت سوخت با استاندارد یورو4 تفاوتی با سوخت معمولی ندارد، تصریح کرد: برای کاهش آلایندگی هوا، این سوخت مناسب‌تر از سوخت‌های قبلی است.

 ربیعی همچنین با اشاره به جایگاه‌های سوخت تهران نیز اظهار کرد: با توجه به افزایش تعداد خودرو در کشور و با توجه به اینکه ورود خودرو بیش از خروج آن است، باید جایگاه‌های سوخت افزایش یابد و سیاست دولت نیز اولویت واگذاری این بخش به بخش خصوصی است.

این برنامه باید به گونه‌ای باشد که داشتن جایگاه برای بخش خصوصی مقرون به صرفه باشد تا با ورود بخش خصوصی بتوان توسعه جایگاه‌های سوخت را در دستور کار قرار داد. به گفته وی، واریز سهمیه بنزین ماهانه همچنان بدون تغییر در دستور کار ستاد سوخت و مدیریت حمل و نقل کشور قرار دارد./ایسنا

 

 

 تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.