محمد باقر قالیباف از دکتر حداد عادل به خاطر مواضع انقلابی و ارزشی و همچنین پایبندی به توافقهای ائتلاف سه گانه تشکر کرد.

سخنگوی ستاد انتخاباتی این کاندیدای ریاست جمهوری ضمن اعلام این مطلب به خبرنگار مهر، گفت: دکتر قالیباف و همکاران ستاد انتخاباتی وی که طی 4 ماه گذشته همکاری نزدیک و فشرده ای با دیگر کاندیداهای ائتلاف سه گانه و ستادهایشان داشته اند، قدردان مواضع اصولی و انقلابی دکتر حداد عادل در فرایند تشکیل ستاد ائتلاف و پایبندی ایشان و نمایندگان محترمشان به توافق ها هستند.

پرویز اسماعیلی افزود: ترجیح ارزشهای انقلاب و موفقیت جریان اصولگرایی بر منافع شخصی درسی از این معلم فرهنگ و اخلاق برای همه فعالان اصولگرا است.

وی در پاسخ به سوالی در زمینه انتشار فهرستی در یکی از سایتها به عنوان کابینه قالیباف افزود: اینگونه گمانه زنی ها معمولا پس از انتخابات و مشخص شدن منتخب مردم آغاز می شود، اما اینکه در مورد دکتر قالیباف قبل از انتخابات شروع شده جالب توجه و چه بسا نمایانگر انتظار عمومی برای پیروزی ایشان است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف افزود: فهرست منتشره یک کابینه خیالی است و به هیچ وجه صحت ندارد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که فهرست مذکور به جبهه پیشرفت و عدالت منتسب شده، گفت: بنده سخنگوی ستاد دکتر قالیباف هستم و نه سخنگوی این جمعیت. هر گونه نظر احزاب و گروهها در مورد مواضعشان را باید از دبیران کل یا سخنگوی آنها پرسید.

وی تاکید کرد: طی روزهای گذشته اقدامات تخریبی علیه دکتر قالیباف هم در رسانه های خارجی و هم متاسفانه در برخی رسانه های داخلی شدت یافته است. انتشار فیلم سخنان برخی رقبا برای تخریب قالیباف در فضای مجازی، انتشار گسترده شایعه وجود سی دی قرمز، توزیع سی دی های تخریبی، پاره کردن بنرها و پوسترهای تبلیغاتی و نهایتا برخی گمانه زنی ها در مورد همکاران قالیباف در دولت آینده در چارچوب اقدامات تخریبی ارزیابی می شود.

سخنگوی ستاد قالیباف همچنین در خصوص نظر خود در باره پوشش اخبار کاندیداها در صدا و سیما گفت: مشی ما این نبوده که به خاطر یک اشکال، زحمات و تلاشهای دستگاهها و نهادهای درگیر انتخابات از جمله مجموعه صدا و سیما را نادیده بگیریم و بیانیه صادر یا مصاحبه انجام دهیم. بلکه با بهره گیری حداکثری از ظرفیت های رسانه ملی و تعامل بهتر در صدد ارائه دیدگاههای نامزد خود هستیم.

وی به عنوان مثال به پوشش خبری سفر یکشنبه قالیباف به مشهد اشاره و افزود: استقبال چند ده هزار نفری از دکتر قالیباف در مشهد قطعا بی سابقه بود و انتظار داشتیم تلویزیون شب گذشته این حضور گسترده را که نمادی از حماسه سیاسی است، کمرنگ نکند.

اسماعیلی ابراز امیدواری کرد که رسانه ملی این اشکال را در برنامه های آتی جبران کند.

تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.