عصر ایران - آتیلا حجازی ضمن انتقاد از بازیکنان تیم فوتبال استقلال بابت حضور نیافتن در ورزشگاه در سالروز درگذشت ناصر حجازی، به نحو ویژه ای از فرهاد مجیدی انتقاد کرده و گفته است:  "متاسفم كه كاپیتان استقلال كه شاگرد پدرم بوده، یك قاب عكس هم از ناصر خان در بازی الشباب كه شب فوت پدرم بود در دست نداشت."

هر چند که بهتر بود فرهاد مجیدی در روز بازی با الشباب اقدامی عملی در پاسداشت خاطره ناصر حجازی انجام می داد، ولی اینکه او با قاب عکس ناصر حجازی وارد زمین بازی نشد، منطقا نمی تواند دال بر بی اعتنایی او به "ناصرخان" باشد. شاید کسی در روز درگذشت بزرگی غمگین باشد ولی غمش را در اقدامی نمادین به دیگران نشان ندهد.

از این نکته که بگذریم، آتیلا حجازی نباید بابت پدرش موضع طلبکارانه در قبال دیگران داشته باشد. آتیلا حجازی در تاریخ باشگاه استقلال، یکی از بازیکنان این تیم بوده است که کم و بیش به لطف پدرش موفق به توپ زدن برای آبی‌ها شد. او با کدام مجوز برای دیگران تعیین تکلیف اخلاقی می کند؟

انسان ها البته وظایفی اخلاقی در زندگی خود دارند ولی بعید است بتوان گفت فرهاد مجیدی اخلاقاً موظف بوده است با عکس ناصر حجازی وارد چمن ورزشگاه آزادی شود. اگر کسی چنین ادعایی دارد، باید دلیل ادعایش را نیز مطرح کند نه اینکه صرفاً برای دیگران اظهار تاسف کند.برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید
تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.