باشگاه خبرنگاران: یک دزد ساده لوح امریکایی که قصد داشت با رعایت «حقوق همشهریان» نقشه سرقتش را اجرا کندبرای سرقت از بانک ساعت‌‌‌ها در صف مشتریان ایستاد و منتظر نوبت شد.
 
این دزد فندق مغز برای طبیعی جلوه دادن اوضاع، مانند دیگر مشتریان بانک به پای باجه رفت و با برداشتن فیش واریزی به جای خود در صف بازگشت.
 
در همین هنگام در حالی که سه چهار نفر تا رسیدن نوبتش مانده بود بسرعت خودکارش را از جیب در آورد و پشت‌فیش واریزی با غلط املایی فراوان نوشت: «این یک سرقت مسلحانه است، تمام پول‌‌‌ها را داخل این کیف بریزید.» اما در همین لحظه بود که ناگهان ترس و دلهره شدیدی به جانش افتاد و نگران شد که مبادا کسی دور و برش متن پیام کوتاهش را دیده باشد و پیش از عملی شدن سرقت به پلیس خبر دهد.
 
بنابراین به رغم زمان زیادی که صرف کرده بود آرام و بی‌سر و صدا از صف خارج شد و به آن سوی خیابان و بانکی دیگر رفت. این‌بار هم صف مشتریان طولانی بود و دزد ساده لوح مجبور شد تا رسیدن نوبتش ساعت‌‌‌ها معطل بماند. سرانجام وقتی نوبت به او رسید به سمت گیشه خم شد و کاغذ اخطارش را با احتیاط جلوی صندوقدار گذاشت.
 
 کارمند بانک که از دیدن این روش احمقانه به ساده لوحی دزد پی‌برده بود با زیرکی بدون هیچ سر و صدایی رو به او کرد و گفت: «با عرض پوزش؛ این فیش مربوط به بانک روبه‌رویی است و ما از پذیرفتن این درخواست معذوریم.» دزد با شنیدن این حرف بلافاصله سرتکان داد و کاغذ را گرفت و به سمت صف بانک روبه‌رویی رفت.
 
در همین هنگام کارمند بانک بلافاصله پلیس را در جریان گذاشت و با علم به این که مرد در صف بانک روبه‌رویی منتظر مانده، مشخصات او را به مأموران داد. دزد بخت برگشته که در خیالات خود در صف بانک منتظر رسیدن به گنج بزرگش بود ناگهان با ضربه‌ای بر شانه‌اش به خود آمد و متوجه مأموران شد. به این ترتیب پلیس با گرفتن برگه واریزی از دست مرد او را دستگیر و روانه زندان کرد.

تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.