741437-500468.jpgمدیرعامل گروه مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران(مپنا)، پیگیری آزادی دو تکنسین و مهندس ربوده شده ایرانی شاغل در نیروگاه جندر را خواستار شد.
 
به گزارش روابط عمومی مپنا،ˈ عباس علی ‌آبادیˈ ،درخواست کرد تا تلاش نهادهای ذیربط به منظور رهایی ˈحسن حسنیˈ و ˈپژمان بویری ˈ دو تکنسین و مهندس ایرانی که در نیروگاه سیکل ترکیبی جندر واقع در حومه شهر حمص کشور سوریه مشغول به فعالیت بودند و همچنان در اسارت به سر می برند، شدت یابد.
 
وی با اشاره به اینکه از هفت مهندس ایرانی ربوده شده در سوریه که در نیروگاه جندر فعالیت می کردند، تاکنون پنج نفر آزاد شده و از سرنوشت دو نفر تکنسین و مهندس باقی مانده هنوز اطلاعی در دست نیست، افزود: این متخصصان ایرانی تلاش‌های بسیاری برای راه‌اندازی و تجهیز نیروگاه 484 مگاواتی جندر و تامین برق برای مردم این کشور کرده اند.
 
همچنین ˈبهنام حقیقیˈ، مدیر ارتباطات و بازار گروه مپنا، ضمن تبریک آزادی زایران ایرانی، بر لزوم ادامه تلاش‌ها در جهت رهایی ربوده ‌شدگان نیروگاه جندر تاکید کرد.
 
وی با اشاره به گذشت یک سال از ربوده شدن هفت تکنسین و مهندس ایرانی شاغل در نیروگاه جندر از تلاشهای دستگاه دیپلماسی برای آزادی پنج مهندس ایرانی و 48 زائر، تشکر کرد.
 
به گفته ی حقیقی از زمان اسارت هفت تکنسین ایرانی شاغل در نیروگاه جندر سوریه، گروه مپنا به عنوان پیمانکار ساخت و احداث این نیروگاه، از طریق تماس و مکاتبه با مجامع مختلف نظیر سازمان ملل متحد، صلیب سرخ، وزارت امور خارجه و مجلس شورای اسلامی و ... ، موضوع رهایی این مهندسان و تکنسین‌ها را پیگیری کرده است.
 
یادآور می شود؛ پیش از این ˈاحد سهرابیˈ و ˈمجید قنبریˈ، بامداد پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه امسال و ˈسجاد امیریانˈ و ˈکیومرث قبادیˈ، نهم تیر ماه امسال و ˈعبدالخالق صحنهˈ پنجم مرداد ماه امسال آزاد شدند و به میهن و آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

تاريخ : | | نویسنده : repotrage |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.